Website rijksvaccinatieprogramma.nl geëvalueerd door Wereldgezondheidsorganisatie (WHO)
Onze website is aangesloten bij Vaccine Safety Net. Dit een wereldwijd netwerk van websites met betrouwbare informatie over de veiligheid van vaccins.
Consultatiebureau open: vaccinaties kinderen en zwangeren gaan door
De vaccinaties voor kinderen van 0 tot 4 jaar op het consultatiebureau gaan gewoon door, mits ouder en/of kind niet ziek is.
Update corona: uitstel groepsvaccinaties, alternatief voor meningokokkenprik
Groepsvaccinaties voor 9-jarigen (DTP en BMR) en 13-jarigen (HPV) worden uitgesteld tot na de zomervakantie.
Meldingen van bijwerkingen Rijksvaccinatieprogramma 2018
Bijwerkingencentrum Lareb ontving vorig jaar 1.519 meldingen van mogelijke bijwerkingen van vaccins in het Rijksvaccinatieprogramma (RVP).
Promotie: vaccinatie tegen waterpokken en gordelroos in Nederland
‘We moeten terughoudend zijn met de invoering van waterpokkenvaccinatie in Nederland’.
Verkeerde oproepkaarten verstuurd voor Rijksvaccinatieprogramma
549 ouders hebben de afgelopen dagen een verkeerde oproepkaart ontvangen voor de vaccinaties van hun kind.
Hoeveelheid virus lager door HPV-vaccinatie
Het vaccin tegen baarmoederhalskanker, veroorzaakt door het HPV-virus, beschermt goed tegen baarmoederhalskanker.