Meldingen van bijwerkingen Rijksvaccinatieprogramma 2018
Bijwerkingencentrum Lareb ontving vorig jaar 1.519 meldingen van mogelijke bijwerkingen van vaccins in het Rijksvaccinatieprogramma (RVP).
Bijwerkingencentrum Lareb ontving vorig jaar 1.519 meldingen van mogelijke bijwerkingen van vaccins in het Rijksvaccinatieprogramma (RVP).
‘We moeten terughoudend zijn met de invoering van waterpokkenvaccinatie in Nederland’.
549 ouders hebben de afgelopen dagen een verkeerde oproepkaart ontvangen voor de vaccinaties van hun kind.
Het vaccin tegen baarmoederhalskanker, veroorzaakt door het HPV-virus, beschermt goed tegen baarmoederhalskanker.
In het populaire Franse skidorp Val Thorens zijn in korte tijd al meer dan 20 mensen besmet geraakt met mazelen. Dat maakten de Franse gezondheidsautoriteiten bekend.
Dit voorjaar ontvangen zo’n 860.000 Nederlandse jongeren een uitnodiging voor een vaccinatie tegen meningokokkenziekte.
De 8e RVP Onderzoeksdag, met als thema terugkijken en vooruitzien, vond vrijdag 11 januari plaats bij Regardz Eenhoorn in Amersfoort.
De vaccinatiegraad neemt voor kinderen geboren vanaf 2016 niet verder af. Dat blijkt uit voorlopige cijfers van het RIVM.